

4 739 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ Б'ЯНКО ЛІНДА НІМФЕЯ АЛЬБА/ТОФФІ СВІТ МЕБЛІВ
Комод Світ меблів Лінда з 3 ящиками – це стильний та функціональний елемент меблів, який ідеально впишеться у сучасний інтер'єр вашої спальні. Його розміри (ширина 100 см, висота 81 см, глибина 40 см) дозволяють зручно розмістити його навіть у невеликих приміщеннях, не займаючи багато місця. Комод виготовлений з лакованої ДСП, що надає йому елегантного вигляду та забезпечує довговічність. Вставки кольору тоффі у поєднанні з ніжним відтінком німфеа альба створюють гармонійний образ, який підкреслить ваш смак. Відсутність ручок надає комоду сучасного вигляду і робить його використання ще зручнішим. Телескопічні напрямні повного висування забезпечують легкість у відкритті ящиків, що дозволяє зручно організувати зберігання речей.
Характеристики:
Матеріал виготовлення комоду:
Колір: Німфея альба/Тоффі
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Тоффи, Белый |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Світ Меблів |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | МДФ пленочный |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | МДФ, ДСП |
| Ножки | ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 100 см |
| Глубина комода | 40 см |
| Высота комода | 81 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Полное выдвижение ящика | Да |