

3 395 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ Б'ЯНКО ЛІНДА НІМФЕЯ АЛЬБА/ТОФФІ СВІТ МЕБЛІВ
Туалетний столик Svit Mebliv Лінда з 3 ящиками – це ідеальне рішення для тих, хто цінує сучасний стиль та функціональність в інтер'єрі. З шириною 120 см, висотою 76 см та глибиною 40 см, цей столик стане чудовим доповненням вашої спальні або dressing room. Його прямокутна форма робочого столу забезпечує зручність при використанні, а три місткі ящики дозволять організувати простір і зберігати всі необхідні косметичні приналежності та аксесуари. Лакована ДСП в кольорі німфея альба зі вставками тоффі надає столику вишуканого і сучасного вигляду, який легко впишеться в будь-який інтер'єр.
Характеристики:
Комплектація:
Додаткові характеристики:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | туалетный столик |
| Тип установки консоли | напольная |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Тоффи, Нимфеа альба |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Світ Меблів |
| Комплектация | |
| Тумба | 1 шт |
| Выдвижной ящик | 3 шт |
| Пуфик | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Материал изготовления | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Длина столика | 120 см |
| Глубина столика | 40 см |
| Высота столика с учетом столешницы | 76 см |