

2 020 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ Б'ЯНКО ЛІНДА НІМФЕЯ АЛЬБА/ТОФФІ СВІТ МЕБЛІВ
Тумба приліжкова Svit Mebliv Лінда з 2 ящиками - це ідеальний вибір для тих, хто цінує сучасний стиль і функціональність в інтер'єрі. З розмірами 50 см завширшки, 50 см заввишки і 40 см завглибшки, вона компактно впишеться в будь-який простір, створюючи затишну атмосферу у вашій спальні. Виготовлена з лакованої ДСП, тумба відрізняється міцністю та довговічністю, а також легкістю у догляді. Елегантний колір німфея альба у поєднанні із вставками тоффі надасть вашому інтер'єру свіжого та стильного вигляду. Відсутність ручок робить дизайн лаконічнішим і сучаснішим, а телескопічні напрямні повного висування забезпечують зручний доступ до вмісту ящиків.
Характеристики тумби:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри тумби:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Тоффи, Нимфеа альба |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Світ Меблів |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ДСП |
| Фасады тумбы | МДФ, ДСП |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 50 см |
| Глубина тумбы | 40 см |
| Высота тумбы | 50 см |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |