


15 385 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ Б'ЯНКО ЛІНДА НІМФЕЯ АЛЬБА/ТОФФІ СВІТ МЕБЛІВ
Шафа Svit Mebliv Лінда 4-дверна – це ідеальне рішення для тих, хто цінує сучасний стиль та функціональність в інтер'єрі. З шириною 180 см, висотою 220 см і глибиною 55 см, ця шафа стане справжнім акцентом у спальні, забезпечуючи при цьому достатній простір для зберігання. Його лаконічний дизайн у кольорі німфея альба із вставками тоффі гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр, створюючи атмосферу затишку та комфорту. Виготовлена з лакованої ДСП, шафа відрізняється міцністю та довговічністю, а також легкістю у догляді. Відсутність ручок надає йому сучасного вигляду, а внутрішнє наповнення у вигляді штанги та полиць дозволяє зручно організувати простір для одягу та аксесуарів.
Характеристики:
Матеріал виготовлення шафи:
Колір:
Габаритні розміри шафи:
| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 1800 мм |
| Высота | 2200 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | модульный |
| Наличие внешних выдвижных ящиков | Нет |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 4 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Наличие зеркала | не предусмотрено |
| Цвет (оттенок) мебели | Тоффи, Нимфеа альба |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Производитель | Світ Меблів |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 1800 мм |
| Глубина шкафа | 550 мм |
| Высота шкафа | 2200 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Полки для белья | 10 |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Да |