
14 995 ₴
Комод Оскар Арбор Древ - стильне і практичне рішення для вашої оселі, створене українською фабрикою Арбор Древ з натурального дерева вищого сорту. Комод органічно впишеться в інтер'єр спальні, вітальні або дитячої, забезпечуючи зручне зберігання і доповнюючи атмосферу затишку. Внутрішній простір комода представлений чотирма місткими висувними шухлядами, які дають змогу організувати зберігання необхідних речей. Каркас виконаний з натуральної сосни і покритий гіпоалергенним лаком італійського виробництва, що підкреслює природну текстуру дерева і захищає його від зовнішніх впливів.
Комод Оскар Арбор Древ - гармонійне поєднання натуральних матеріалів, надійності та стильного дизайну, що створює атмосферу тепла і затишку у вашому домі. Сучасний стиль з лаконічними прямокутними формами, оригінальна текстура натурального дерева, довгі зручні ручки і міцна основа гарантують стійкість і комфорт у використанні. Додатково комод оснащений фірмовими телескопічними напрямними повного висування, що дають змогу легко й безшумно відкривати шухляди, забезпечуючи максимальний доступ до їхнього вмісту.
Характеристики:
Матеріал виготовлення комоду:
Колір: Венге/Старий дуб; Білий/Старий дуб
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Дуб, Венге |
| Производитель | Арбор Древ |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Особенности | С ящиками, С ножками |
| Колір | Венге/Старий дуб |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | натуральное дерево |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Фасады | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 105 см |
| Глубина комода | 45 см |
| Высота комода | 100 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Полное выдвижение ящика | Да |