

3 296 ₴
Витончене і стильне дзеркало Оскар Арбор Древ - це не просто елемент декору, а справжня прикраса інтер'єру, здатна надати простору елегантності та витонченості. Практичний модуль гармонійно вписується у вітальню, передпокій, молодіжну кімнату або спальню, створюючи відчуття затишку і продуманого стилю. Воно прекрасно поєднується з комодами, тумбами та іншими елементами меблів, доповнюючи їх і надаючи інтер'єру завершеності. Дзеркало не тільки виконує своє основне призначення, а й візуально розширює простір, наповнюючи його світлом, роблячи кімнату більш повітряною і просторою. Корпус виготовлено з натурального масиву сосни, покритого гіпоалергенним італійським лаком, що підкреслює його екологічність і довговічність. Фасад представлений дзеркальним полотном завтовшки 4 мм, яке забезпечує чітке та якісне відображення. Настінне дзеркало в елегантній рамі має чудові відбивні властивості і легко очищається, зберігаючи свій первозданний вигляд довгі роки.
Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Арбор Древ |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | Для ванной комнаты, Для дома, Для офиса, Салоны красоты |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал рамы | Дерево |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Колір | Венге/Старий дуб |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 1000 мм |
| Толщина | 40 мм |
| Высота | 720 мм |