


28 075 ₴
Двох'ярусне ліжко Бонні Арбор Древ - втілення турботи про маленьких мрійників, створене з натурального дерева найвищої якості. Виробництво української фабрики Арбор Древ перетворює спальне місце на комфортний куточок для відпочинку та пригод, залишаючи більше простору для ігор, навчання та фантазії. Лаконічний мінімалістичний дизайн з чіткими лініями і стриманими формами гармонійно впишеться в сучасний інтер'єр. Для виготовлення використовуються міцні натуральні матеріали - щит бука або сосни на вибір, а покриття гіпоалергенним італійським лаком забезпечує довговічність і безпеку. Верхній ярус доповнений стильним м'яким узголів'ям, що створює додатковий захист навіть для найактивніших сновидців, а зручні бічні сходи роблять підйом легким і безпечним. Нижній ярус також оснащений м'яким узголів'ям і функціональним підйомним механізмом, що відкриває просторе місце для зберігання постільної білизни, іграшок або сезонних речей - все акуратно заховано, але завжди під рукою! Обидва яруси укомплектовані надійними гнутими ламелями.
Матерiал: натуральне дерево.
Порода деревини: сосна, бук.
Розмір спального місця: 80/90х190/200 см.
Колір: Білий/Темно-сірий
Габаритнi розмiри:
Доступні кольори дерева:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Арбор Древ |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | 2-х ярусная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Да |
| Размеры рекомендуемого матраса | 80х190 |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 80х190 |
| Вид кровати | двухъярусная кровать |
| Основание | Ламели |
| Порода дерева | Сосна |
| Цвет | Темно-серый |
| Колір | Білий/Темно-сірий |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 208 см |
| Ширина кровати | 88 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 165 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
| Изголовье кровати | натуральное дерево |
| Изножье кровати | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Обивочный материал | Ткань |
| Матрас | Нет |
| Дно кроватки | деревянные ламели |
| Стол | Нет |
| Количество спальных мест | 2 |
| Пол | Унисекс |
| Стандартная лестница | Да |
| Ступеньки | Нет |
| Стеллаж для книг и игрушек | Нет |
| Лестница-комод | Нет |
| Защитный бортик | Да |
| Навесные полки | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Выкатной стол | Нет |