


9 520 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ Б'ЯНКО ЛІНДА НІМФЕЯ АЛЬБА/ТОФФІ СВІТ МЕБЛІВ
Ліжко Svit Mebliv Лінда 160х200 см – це ідеальне рішення для тих, хто цінує сучасний стиль та функціональність. Це двоспальне ліжко виконане в елегантному кольорі німфея альба зі вставками тоффі, що робить його не тільки практичною, але й стильною частиною вашого інтер'єру. Завдяки лаковому оздобленню, ліжко легко вписується в різні стилі оформлення, додаючи нотку витонченості та сучасності. Розмір спального місця 160х200 см забезпечує комфортний сон для двох, а міцна конструкція із лакованої ДСП гарантує довговічність та надійність. Ліжко не має вкладу та матраца, що дає вам можливість вибрати саме той матрац, який відповідає вашим уподобанням щодо жорсткості та комфорту.
Характеристики:
Матеріал виготовлення ліжка:
Колір:
Розміри спального місця:
Габаритні розміри ліжка:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет | Белый |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 160х200 |
| Вид кровати | одноярусная кровать |
| Основание | Ламели |
| Производитель | Світ Меблів |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 206.2 см |
| Ширина кровати | 164.6 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 97.5 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | ДСП |
| Изголовье кровати | МДФ |