


9 761 ₴
Комод Svit Mebliv Фуріоза із 4 ящиками – це ідеальне рішення для тих, хто цінує сучасний дизайн та функціональність в інтер'єрі. З шириною 100 см, висотою 92.8 см і глибиною 45 см, цей комод легко впишеться в будь-яку спальню або вітальню, забезпечуючи не тільки стильний зовнішній вигляд, але зручне зберігання ваших речей. Його лаконічні лінії та глиняний сірий колір у поєднанні з білим шовком створюють атмосферу затишку та гармонії. Комод виконаний з якісних матеріалів, таких як фарбована МДФ для фасаду та лакована ДСП для корпусу, що гарантує довговічність та надійність. Металеві ручки додають сучасний акцент та зручність у використанні.
Характеристики:
Матеріал виготовлення комоду:
Колір: Глиняний сірий лак/білий шовк
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Тоффи, Белый |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Ножки | ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 100 см |
| Глубина комода | 45 см |
| Высота комода | 92.8 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Полное выдвижение ящика | Да |