


11 579 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ФУРІОЗА ГЛІНЯНИЙ СІРИЙ ЛАК/БІЛИЙ ШОВК СВІТ МЕБЛІВ
Комод Svit Mebliv Фуріоза – це ідеальне рішення для тих, хто цінує сучасний стиль та функціональність в інтер'єрі. З його допомогою ви зможете не тільки організувати простір, але й додати вишуканості до вашої спальні або вітальні. Комод має розміри 140 см завширшки, 92.8 см заввишки і 45 см завглибшки, що робить його досить містким для зберігання різних речей. Він оснащений чотирма ящиками та двома дверцятами, що дозволяє зручно розподілити простір для зберігання. Завдяки лаконічному дизайну та глиняному сірому кольору у поєднанні з білим шовком, комод легко впишеться у будь-який сучасний інтер'єр, створюючи атмосферу затишку та гармонії.
Характеристики:
Матеріал виготовлення комоду:
Колір: Глиняний сірий лак/білий шовк
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Тоффи, Белый |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Світ Меблів |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Ножки | ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 140 см |
| Глубина комода | 45 см |
| Высота комода | 92.8 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Полное выдвижение ящика | Да |