


4 292 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ФУРІОЗА ГЛІНЯНИЙ СІРИЙ ЛАК/БІЛИЙ ШОВК СВІТ МЕБЛІВ
Тумба нічна Svit Mebliv Фуріоза – це ідеальне рішення для тих, хто цінує сучасний стиль та функціональність в інтер'єрі. З шириною всього 50 см, вона чудово впишеться в будь-який простір, додаючи нотку елегантності та зручності. Дві місткі ящики забезпечують достатнє місце для зберігання необхідних дрібниць, що робить цю тумбу незамінним елементом вашої спальні. Стильний глиняний сірий колір у поєднанні з білим шовком надає виробу сучасного вигляду, а якісні матеріали гарантують довговічність та надійність. Тумба виконана з лакованої ДСП та фарбованого МДФ, що забезпечує не лише привабливий зовнішній вигляд, а й легкість у догляді.
Характеристики тумби:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри тумби:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Серый |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 50 см |
| Глубина тумбы | 45 см |
| Высота тумбы | 53 см |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |