


8 807 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ФУРІОЗА ГЛІНЯНИЙ СІРИЙ ЛАК/БІЛИЙ ШОВК СВІТ МЕБЛІВ
Туалетний столик Svit Mebliv Фуріоза – це ідеальне рішення для створення стильного та функціонального простору у вашій спальні. З шириною 120 см, висотою 83 см та глибиною 45 см, він гармонійно вписується в будь-який інтер'єр, додаючи нотку сучасності та елегантності. Виготовлений із фарбованої МДФ, цей столик не тільки гарний, а й практичний. Його лаконічний дизайн та зручна форма робочого столу дозволяють використовувати його як для нанесення макіяжу, так і для зберігання необхідних аксесуарів. Завдяки вбудованій тумбі ви зможете організувати простір і підтримувати порядок. Столик виконаний у стильному сірому глиняному кольорі з білим шовком, що робить його універсальним елементом для будь-якого стилю оформлення.
Характеристики:
Комплектація:
Додаткові характеристики:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | туалетный столик |
| Тип установки консоли | напольная |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Серый |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Світ Меблів |
| Комплектация | |
| Тумба | 1 шт |
| Выдвижной ящик | 4 шт |
| Пуфик | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Материал изготовления | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | МДФ |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Длина столика | 120 см |
| Глубина столика | 45 см |
| Высота столика с учетом столешницы | 83 см |