


21 599 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ФУРІОЗА ГЛІНЯНИЙ СІРИЙ ЛАК/БІЛИЙ ШОВК СВІТ МЕБЛІВ
Шафа Svit Mebliv Фуріоза – це ідеальне рішення для тих, хто цінує сучасний стиль та функціональність в інтер'єрі. З шириною 180 см і висотою 220 см, ця 4-дверна шафа стане не тільки практичним елементом вашої спальні, але й стильним акцентом, який підкреслить ваш смак. Виконаний у глиняному сірому кольорі з лаковим оздобленням та білим шовком, шафа гармонійно впишеться у будь-який сучасний інтер'єр. Його лаконічні лінії та металеві ручки надають йому елегантного вигляду, а якісні матеріали забезпечують довговічність та надійність. Наповнення шафи складається зі штанги та полиць, що дозволяє зручно організувати простір для зберігання одягу та аксесуарів. Завдяки цій шафі ви зможете підтримувати порядок та легкість у вашому будинку.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 1800 мм |
| Высота | 2200 мм |
| Глубина | 570 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | модульный |
| Наличие внешних выдвижных ящиков | Нет |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 4 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Наличие зеркала | не предусмотрено |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Серый |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 1800 мм |
| Глубина шкафа | 570 мм |
| Высота шкафа | 2200 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Полки для белья | 6 |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Да |