


11 872 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ФУРІОЗА ГЛІНЯНИЙ СІРИЙ ЛАК/БІЛИЙ ШОВК СВІТ МЕБЛІВ
Ліжко Svit Mebliv Фуріоза 160х200 см – це ідеальне рішення для тих, хто цінує сучасний стиль та функціональність. З її лаконічним дизайном та елегантним глиняним сірим кольором, вона стане центром вашої спальні, надаючи їй затишок та комфорт. Це ліжко виконане з якісних матеріалів, включаючи лаковану ДСП та фарбовану МДФ, що забезпечує довговічність та надійність. Відсутність вкладу дозволяє самостійно підібрати матрац, який ідеально підійде під ваші уподобання. Розмір спального місця 160х200 см забезпечує комфортний сон для двох, а стильний обголів'я додає нотку вишуканості.
Характеристики:
Матеріал виготовлення ліжка:
Колір:
Розміри спального місця:
Габаритні розміри ліжка:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Серый |
| Цвет | Белый |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 160х200 |
| Вид кровати | одноярусная кровать |
| Основание | Ламели |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 210 см |
| Ширина кровати | 164.2 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 101 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Изголовье кровати | ДСП ламинированная |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасады | МДФ |
| Корпус (каркас) | МДФ |