

от 12 888 ₴
Підліткове ліжко з дерева дуб червоний в дитячу кімнату Немо Арбор Древ
Класичне ліжко з натуральної екологічної деревини. Простота та лаконічність форм ідеально поєднається з елементами сучасних та класичних інтереєрів. Великий вибір кольорів деревини дозволяє ідеально вписати ліжко в кімнату.
РОЗМІР СПАЛЬНОГО МІСЦЯ
Довжина: 190, 200 см
Ширина: 80,90 см
ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ
Довжина: 197,5; 207,5 см
Ширина: +7 см до ширини спального місця
Висота стійки від голови: 63,7 см
Висота стійки від ніг: 63,7 см
Порода деревини: сосна, бук
Покриття: гіпоалергенний лак італійського виробництва.
Основа під матрац: ортопедичні ламелі, товщиною8 мм
Гарантія 2 роки.
Впливає на загальну жорсткість і міцність спального місця, також мінімальна відстань між ламелями поліпшить ортопедичні властивості матраца і продовжить термін його служби.
| Відстань між ламелями та їх кількість | Ціна | |
|---|---|---|
| 7 см (14 или 16 шт) | Кількість ламелей залежить від довжини спального місця![]() |
Базова комплектація |
| 2,5 см (22 или 24 шт) | + 120 грн/ на 1 спальне місце![]() |
|
Доступні кольори дерева:

*Доплата за білий колір +15%
Можлива комплектація підліжковим ящиком:

ПРОПОНУЄМО ДОПОВНИТИ ВАШУ СПАЛЬНЮ ОРТОПЕДИЧНИМ МАТРАЦОМ:

ТАКОЖ ПРОПОНУЄМО ДОПОВНИТИ ВАШУ СПАЛЬНЮ КОМОДОМ ТА ТУМБОЧКАМИ:
![]() КОМОДИ |
![]() ТУМБОЧКИ |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Арбор Древ |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | одноярусная кровать |
| Количество спальных мест | 1 |
| Материал изготовления каркаса | натуральное дерево |
| Материал изготовления фасада | натуральное дерево |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Размер спального места | 80х190 |
| Цвет (оттенок) мебели | Ольха светлая, Орех темный, Орех светлый, Венге, Белый, Яблоня локарно |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Ольха |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Длина детской кровати | 208.5 см |
| Глубина детской кровати | 87 см |
| Общая высота детской кровати | 63.7 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Комплектация | |
| Матрас | Нет |
| Стол | Нет |
| Выкатной стол | Нет |
| Стеллаж для книг и игрушек | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Шкаф для одежды | 0 шт |
| Тумбочка | 0 шт |
| Комод | 0 шт |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Выдвижной ящик | 0 шт |
| Стандартная лестница | Нет |
| Ступеньки | Нет |
| Лестница-комод | Нет |
| Защитный бортик | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет мебели | Вільха |
| Матерiал | Сосна |
| Розмiр | 80х200 |