


1 980 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ МАРІО КАШЕМІР СВІТ МЕБЛІВ
Комод Svit Mebliv Маріо 4-дверний – це ідеальне рішення для тих, хто цінує сучасний стиль та функціональність в інтер'єрі. Його компактні розміри (ширина 60 см, висота 86.5 см, глибина 41.6 см) дозволяють розмістити комод навіть у невеликих приміщеннях, не захаращуючи простір. Виготовлений із якісного ДСП, він відрізняється міцністю та довговічністю, що робить його надійним елементом меблів для вашого будинку. Елегантний колір кашемір надає комоду стильного і сучасного вигляду, який легко впишеться в будь-який інтер'єр, будь то дитяча кімната, спальня або вітальня.
Характеристики:
Матеріал виготовлення комоду:
Колір: Кашемір
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Количество дверок | 4 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Кашемир |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Ножки | ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 60 см |
| Глубина комода | 41.6 см |
| Высота комода | 86.5 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Плавное закрывание дверок | Да |