

1 264 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ МАРІО КАШЕМІР СВІТ МЕБЛІВ
Комод Svit Mebliv Маріо 4-дверний з полицями – це ідеальне рішення для тих, хто цінує сучасний стиль та функціональність в інтер'єрі. З шириною 90 см, висотою 40 см і глибиною 31,6 см, цей комод легко впишеться в будь-який простір, будь то дитяча кімната, вітальня або спальня. Його стильний колір кашемір надасть вашому інтер'єру затишку та елегантності. Комод виконаний з якісного ДСП, що забезпечує довговічність та надійність. Він оснащений дверцятами та відкритими полицями, що дозволяє зручно організувати простір та зберігати речі в порядку. Завдяки своєму сучасному дизайну, комод стане не лише практичним, а й стильним акцентом у вашому будинку.
Характеристики:
Матеріал виготовлення комоду:
Колір: Кашемір
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Кашемир |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Світ Меблів |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Ножки | ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 90 см |
| Глубина комода | 31.6 см |
| Высота комода | 40 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Плавное закрывание дверок | Да |