


4 108 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ МАРІО КАШЕМІР СВІТ МЕБЛІВ
Шафа Svit Mebliv Маріо 4-дверна – це ідеальне рішення для тих, хто цінує сучасний стиль та функціональність в інтер'єрі. З шириною всього 60 см, ця шафа відмінно впишеться навіть у невеликі простори, забезпечуючи при цьому достатньо місця для зберігання. Його висота 186.5 см і глибина 41.6 см роблять його компактним, але водночас містким. Виготовлена з якісного ДСП, шафа відрізняється міцністю та довговічністю, а стильний колір кашемір надає йому елегантного вигляду, який легко поєднувати з іншими елементами інтер'єру. Наповнення шафи полицями дозволяє зручно організувати простір для зберігання одягу, взуття та аксесуарів, що робить його незамінним елементом у будь-якому будинку.
Характеристики:
Матеріал виготовлення та колір:
Колір (відтінок) корпусу: Кашемір
Колір (відтінок) фасаду: Кашемір
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 600 мм |
| Высота | 1865 мм |
| Глубина | 416 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | модульный |
| Наличие внешних выдвижных ящиков | Нет |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 4 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Наличие зеркала | не предусмотрено |
| Цвет (оттенок) мебели | Кашемир |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 600 мм |
| Глубина шкафа | 416 мм |
| Высота шкафа | 1865 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Полки для белья | 4 |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |