


5 828 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ МАРІО КАШЕМІР СВІТ МЕБЛІВ
Шафа Svit Mebliv Маріо 4-дверна – це ідеальне рішення для тих, хто цінує сучасний стиль та функціональність в інтер'єрі. З шириною 100 см, висотою 186.5 см і глибиною 56.6 см, ця шафа ідеально впишеться в будь-яку кімнату, забезпечуючи достатньо місця для зберігання ваших речей. Виготовлена з якісної ДСП, шафа відрізняється міцністю та довговічністю, що робить її відмінним вибором для повсякденного використання. Стильний колір кашемір надає шафі елегантного вигляду, а сучасний дизайн легко поєднується з різними стилями інтер'єру.
Характеристики:
Матеріал виготовлення та колір:
Колір (відтінок) корпусу: Кашемір
Колір (відтінок) фасаду: Кашемір
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 1000 мм |
| Высота | 1865 мм |
| Глубина | 566 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | модульный |
| Наличие внешних выдвижных ящиков | Нет |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 4 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Наличие зеркала | не предусмотрено |
| Цвет (оттенок) мебели | Кашемир |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Производитель | Світ Меблів |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 1000 мм |
| Глубина шкафа | 566 мм |
| Высота шкафа | 1865 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Полки для белья | 2 |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |