


5 200 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ МАРІО КАШЕМІР СВІТ МЕБЛІВ
Ліжко Svit Mebliv Маріо 90х200 см у кольорі кашемір – це ідеальний вибір для тих, хто цінує сучасний дизайн та функціональність. Це односпальне ліжко стане чудовим доповненням до будь-якого інтер'єру, забезпечуючи комфортний та затишний відпочинок. Виготовлена з якісного ДСП, вона відрізняється міцністю та довговічністю, що робить її надійним рішенням для вашого будинку. Простота і лаконічність форм дозволяють легко вписати ліжко в різні стилі оформлення, а нейтральний колір кашеміру додає тепла і затишку в простір. Без вкладу та матраца, ця модель надає вам можливість вибрати саме той матрац, який буде відповідати вашим уподобанням та забезпечить максимальний комфорт під час сну.
Характеристики:
Матеріал виготовлення ліжка:
Колір:
Розміри спального місця:
Габаритні розміри ліжка:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | односпальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 90х200 |
| Цвет (оттенок) мебели | Кашемир |
| Цвет | Кофе с молоком |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 90х200 |
| Вид кровати | одноярусная кровать |
| Основание | Ламели |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 90 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 205 см |
| Ширина кровати | 95 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 84 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Изголовье кровати | ДСП ламинированная |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |