


2 288 ₴
Туалетний столик Svit Mebliv Дана - це ідеальне рішення для створення затишного та функціонального простору у вашому будинку. З шириною 120 см, висотою 83 см і глибиною 42 см, цей столик чудово впишеться в будь-яку спальню або вбиральню, додаючи стиль та комфорт. Його сучасний дизайн у кольорі німфея альба зі вставкою темний бетон робить його не тільки практичним, але й естетично привабливим. Столик оснащений висувною скринькою, що забезпечує зручне зберігання косметики та аксесуарів, дозволяючи підтримувати порядок та організованість. Завдяки використанню якісних матеріалів, таких як ДСП, цей столик буде служити вам довго, зберігаючи свій первісний вигляд та функціональність.
Характеристики:
Комплектація:
Додаткові характеристики:
Наявність декоративного підсвічування: ні
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | туалетный столик |
| Тип установки консоли | напольная |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Нимфеа альба |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Пуфик | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Материал изготовления | |
| Столешница | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Длина столика | 120 см |
| Глубина столика | 42 см |
| Высота столика с учетом столешницы | 83 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Мир мебели |