

2 419 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ КІМ ВЕНГЕ СВІТ МЕБЛІВ
Комод Кім (венге світлий) належить до модульної спальні Кім (венге світлий). Це одна із новинок фабрики СМ. Корпус спальні виконується в кольорі "венге темний", а фасади комбіновані кольорами "венге темний" та "венге світлий". Фабрика використовує якісну ДСП та фурнітуру вітчизняного виробництва.
Розміри:
Ширина: 73 см
Висота: 70 см
Глибина: 43 см
Матеріали:
Корпус - ДСП;
Фасад - МДФ
Колір: темний венге / світлий венге
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Світ Меблів |
| Тип комплекта | модульный |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 73 см |
| Глубина комода | 43 см |
| Высота комода | 70 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |