

2 445 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ КІМ ВЕНГЕ СВІТ МЕБЛІВ
Туалетний столик Кім (венге світлий) відноситься до модульної спальні Кім (венге світлий). Це одна з новинок фабрики СМ. Корпус спальні виконується в кольорі "венге темний", а фасади комбіновані кольорами "венге темний" і "венге світлий". Фабрика використовує якісну ДСП і фурнітуру вітчизняного виробництва.
Розміри:
Ширина: 93 см
Висота: 141 см
Глибина: 41 см
Матеріали:
Корпус — ДСП;
Фасад — МДФ
Колір: світлий венге
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | туалетный столик |
| Тип установки консоли | напольная |
| Комплектация зеркалом | Да |
| Тип установки зеркала | настольная |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип комплекта | модульный |
| Комплектация | |
| Тумба | 1 шт |
| Выдвижной ящик | 1 шт |
| Дверка | 1 шт |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Материал изготовления | |
| Фасады | МДФ |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Длина столика | 93 см |
| Глубина столика | 41 см |
| Высота столика с учетом зеркала | 141 см |