



3 200 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ КРУЇЗ СВІТ МЕБЛІВ
Тумба приліжкова Круїз Світ Меблів - компактна тумбочка в сучасному стилі. Їй характерні чіткі геометричні форми і ефектне поєднання кольорів. Вона має 2 висувні шухляди для дрібниць.
Спальня Круїз - це унікальна спальня, так як вона укомплектована дуже якісною та дорогою фурнітурою, телескопічними напрямними з повним висуванням шухляд. При її виготовленні використано екологічно чисті матеріали та головне – фабрика пропонує її споживачам за оптимальною ціною, що дозволяє сім'ям із середнім статком спокійно її придбати. Спальня виконана в класичному стилі, проте має елементи модерну, такі як сучасні контрастні кольори, поєднання дерев'яної фактури з чисто-білими вставками, прямі залізні ручки та геометричні форми.
Спальня Круїз - подорож в світ комфорту і затишку.
Розміри:
Корпус: білий (ДСП).
Фасади: білий, дакар (ДСП).
Модель обладнана висувними шухлядами на направляючих повного висування.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Світ Меблів |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ДСП |
| Фасады тумбы | ДСП |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 45.4 см |
| Глубина тумбы | 40.4 см |
| Высота тумбы | 42.7 см |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |