



5 376 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ КРУЇЗ СВІТ МЕБЛІВ
Комод Круїз - широкий комбінований комод, елемент модульної спальні Круїз. Йому характерні чіткі геометричні форми і ефектне поєднання кольорів. Має чотири вісувні шухляди та два закритих відділення.
Спальня Круїз - це унікальна спальня, так як вона укомплектована дуже якісною та дорогою фурнітурою, телескопічними напрямними з повним висуванням шухляд. При її виготовленні використано екологічно чисті матеріали та головне – фабрика пропонує її споживачам за оптимальною ціною, що дозволяє сім'ям із середнім статком спокійно її придбати. Спальня виконана в класичному стилі, проте має елементи модерну, такі як сучасні контрастні кольори, поєднання дерев'яної фактури з чисто-білими вставками, прямі залізні ручки та геометричні форми.
Спальня Круїз - подорож в світ комфорту і затишку.
Розміри:
Корпус: білий (ДСП).
Фасади: білий, дакар (ДСП).
Модель обладнана висувними шухлядами на направляючих повного висування.
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Світ Меблів |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 133.4 см |
| Глубина комода | 40.4 см |
| Высота комода | 81.1 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |