



2 006 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ КРУЇЗ СВІТ МЕБЛІВ
Люстро Круїз Світ Меблів - стильне прямокутне дзеркало в сучасному стилі. Йому характерні чіткі геометричні форми і ефектне поєднання кольорів. Буде гармонійно виглядати в спальні.
Спальня Круїз - це унікальна спальня, так як вона укомплектована дуже якісною та дорогою фурнітурою, телескопічними напрямними з повним висуванням шухляд. При її виготовленні використано екологічно чисті матеріали. Спальня виконана в класичному стилі, проте має елементи модерну, такі як сучасні контрастні кольори, поєднання дерев'яної фактури з чисто-білими вставками, прямі залізні ручки та геометричні форми.
Спальня Круїз - подорож в світ комфорту і затишку.
Матеріал рами: ДСП
Колір рами: дакар
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | Для ванной комнаты, Для дома, Для офиса, Салоны красоты |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал рамы | ДСП |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Світ Меблів |
| Цвет | Дакар |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 900 мм |
| Длина | 800 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Высота | 800 мм |