



8 208 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ КРУЇЗ СВІТ МЕБЛІВ
Ліжко 2-сп Круїз Світ Меблів - комфортне двоспальне ліжко в сучасному стилі. Цьому меблевому елементу виробництва меблевої фабрики Світ меблів характерні чіткі геометричні форми і ефектне поєднання кольорів. Має незвичайну форму ніжок, що значно полегшує прибирання під ліжком.
Розмір спального місця 160х200 см. Ліжко комплектується каркасом СМ.
Матрац в комплект не входить, купується окремо.
Спальня Круїз - це унікальна спальня, так як вона укомплектована дуже якісною та дорогою фурнітурою, телескопічними напрямними з повним висуванням шухляд. При її виготовленні використано екологічно чисті матеріали та головне – фабрика пропонує її споживачам за оптимальною ціною, що дозволяє сім'ям із середнім статком спокійно її придбати. Спальня виконана в класичному стилі, проте має елементи модерну, такі як сучасні контрастні кольори, поєднання дерев'яної фактури з чисто-білими вставками, прямі залізні ручки та геометричні форми.
Спальня Круїз - подорож в світ комфорту і затишку.
Розміри:
Розмір спального місця: 160х200 см
Корпус: білий (ДСП).
Фасади: білий, дакар (ДСП).
Ліжко комплектується каркасом "СМ".
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет | Белый |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 160х200 |
| Производитель | Світ Меблів |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 206.2 см |
| Ширина кровати | 164.2 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 87.5 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | ДСП |
| Изголовье кровати | ДСП |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |