

2 931 ₴
Вибираючи робочий комп'ютерний стіл, в першу чергу задумайтеся про його функціональність, надійність і зручность саме для Вас. Добре сконструйований, з продуманими технічними нюансами стіл моделі Signal B-07 чудово виконує дані завдання. Металевий каркас, поєднаний з дерев'яними деталями - гарантія міцності виробу. Зверніть увагу, основна, опорна частина, яка несе найбільше навантаження - зроблена з алюмінію.
Стільниця, полиця для клавіатури, підставка для монітора виготовлені з міцного, сучасного матеріалу МДФ. Монолітної задньої стінки біля столу немає, що дозволяє розмістити в нижній частині столу системний блок будь-якої конфігурації. Надбудова для монітора тримається на міцній металевій основі.
На особливу увагу заслуговує сучасний дизайн столу. Алюмінієва основа - не масивна, виконана у вигляді красивих, гнутих ліній. Модно декоровані кріплення полиці для монітора. Стіл тримається на металевих ніжках без коліщаток. Стіл Signal B-07 - компактний, легко поміститися в будь-якому, навіть не великому приміщенні.
Характеристики Комп'ютерний стіл B- 07 Signal:
Матеріал: МДФ, метал
Колір: темно коричневий
Розміри:
висота: 95 см
ширина: 74 см
глибина: 55 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Назначение | Для стационарного компьютера |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Да |
| Наличие надстройки | Да |
| Наличие подставки под системный блок | стационарная |
| Состояние | Новое |
| Тип стола | прямой |
| Габаритные размеры стола | |
| Вес | 15.2 кг |
| Высота | 950 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Длина | 740 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Подсветка | Нет |
| Комплектация | |
| Колесики | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Подставки под СD | Нет |
| Полка для оргтехники | Нет |
| Полка-надстройка под монитор | Да |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | металл |
| Полки | МДФ |
| Столешница | МДФ |
| Фасады | МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| Тумба в комплекте | Нет |
| Форма столешницы стола | прямоугольная |