


2 878 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОГО ПЕРЕДПОКОЮ БРИЗ ЕВЕРЕСТ ВЕНГЕ ТЕМНИЙ + ДУБ МОЛОЧНИЙ
Меблі для передпокою від меблевої фабрики Еверест це поєднання ціни та якості, ергономіка і простота конструкції додає незвичайний шарм меблів для Вашої передпокою. Купивши меблі для прихожей меблевої фабрики Еверест ви отримуєте сучасний дизайн, легкість і простоту конструкції. Меблі виготовлені з ЛДСП європейського виробництва, яке відповідає всім екологічним вимогам Євросоюзу. Меблі виробництва меблевої фабрики виготовлена на сучасному обладнанні, яке дає можливість зробити меблі високої якості і за прийнятною ціною.
Бриз вішалка з тумбою для взуття виробника Еверест - це дивовижний приклад доступної, трендової меблі, яка може бути не тільки красивою і привабливою, але і високоякісної, практичною, довговічною, ергономічною і функціональною.
Приємна фактура меблі і контрастне поєднання відтінків допоможуть освіжити приміщення і звичний інтер'єр, кімната перетвориться, стане більш затишною, приємною і комфортною.
Вішалка Бриз оснащена полицею для головних уборів, відкритою вішалкою, з трьома подвійними, міцними гачками і однодверних тумбою для взуття.
Характеристики:
Габаритні розміри вішалки:

Венге темний / Дуб молочний

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эверест |
| Страна производитель | Украина |
| Тип вешалки | Напольная |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Венге темный + дуб молочный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Универсальная |
| Количество крючков | 3 |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге темний + Дуб молочний |
| Комплектация | |
| Дверка | 1 шт |
| Полка для головных уборов | 1 шт |
| Ключница | Нет |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Крючки | металл |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Ножки | пластик |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 600 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Высота | 2100 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Разборная конструкция | Нет |