


3 926 ₴
Крісло Andy Halmar функціональне і яскраве крісло польської компанії Halmar , виготовлене з сірої мембранної тканини на сидіння і сітки на спинці. Оснащено механізмом гойдання TILT , що дозволяє здійснювати вільне гойдання в кріслі, фіксувати нахил сидіння і спинки в одному положенні, а також регулювати силу відхилення сидіння і спинки залежно від ваги користувача. Висота крісла регулюється за допомогою газліфта.
Характеристики :
Матеріал каркас: метал, пластик.
Матеріал оббивки: танина з мембраною, сітка
Колір: чорний/синій,зелений/сірий, оранжевий/сірий.
Розміри крісла:
Глибина мм: 410
Ширина мм: 560
Висота стільця мм: 870-950
Висота сидіння мм: 420-500
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 102 кг |
| Наличие спинки | Да |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Оранжевый, Зеленый, Черный |
| Габаритные размеры кресла | |
| Высота с учетом спинки | 950 мм |
| Высота сиденья в верхнем положении | 500 мм |
| Высота сиденья в нижнем положении | 420 мм |
| Глубина кресла | 410 мм |
| Ширина кресла | 560 мм |
| Регулировки кресла | |
| Высота сиденья кресла | Да |
| Угол наклона спинки кресла | Да |
| Размеры спинки и сидения | |
| Высота спинки | 450 мм |
| Комплектация | |
| Дополнительный комплект роликов | Нет |
| Комплект стопор-опор | Нет |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | хромированная сталь |
| Обивочный материал сиденья кресла | ткань |
| Обивочный материал спинки кресла | ткань-сетка |
| Пользовательские характеристики | |
| Подлокотник | хром с мягкими накладками |