


10 823 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ КАРМЕН НОВА СВІТ МЕБЛІВ
Комод Кармен Нова - гарний комод з оригінальними візерунками і фасадами. Виготовляється в кольорах "білий лак/піно лак", "білий лак/піно бежевий лак" і "горіх лак". Корпус і фасади виготовляються з ДСП. Є одним з елементів спальні "Кармен Нова".
Розміри:
Ширина, см: 120;
Глибина, см: 49,5 ;
Висота, см: 82;
Матеріали:
Матеріал корпусу: ДСП;
Матеріал фасаду: ДСП з елементами МДФ

| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 5 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Світ Меблів |
| Тип комплекта | модульный |
| Материал изготовления комода | |
| Декоративные элементы | пластик |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 120 см |
| Глубина комода | 49.5 см |
| Высота комода | 82 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |