

5 711 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ КАРМЕН НОВА СВІТ МЕБЛІВ
Люстро Кармен Нова відрізняється витонченим, аристократичним дизайном. Виготовляється в кольорах "білий лак/піно лак", "білий лак/піно бежевий лак" і "горіх лак". Корпус і фасади виготовляються з ДСП. Є одним з елементів спальні "Кармен Нова".
* Додатково можна придбати ТУАЛЕТКА Кармен Нова.
Розміри:
Ширина, см: 100;
Глибина, см: 7,5 ;
Висота, см: 109;
Матеріали:
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду: ДСП з елементами МДФ

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Фигурная |
| Материал рамы | ДСП |
| Цвет | Белый |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Бежевый, Белый |
| Производитель | Світ Меблів |
| Тип комплекта | модульный |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 1000 мм |
| Толщина | 75 мм |
| Высота | 1090 мм |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Фасады | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Размеры зеркала | |
| Ширина зеркала | 100 |
| Высота зеркала | 109 |