

18 970 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ КАРМЕН НОВА СВІТ МЕБЛІВ
Двоспальне ліжко Кармен Нова - це комфортне, просторе ложе, яке вироблене в яскравому, індивідуальному дизайні. Значні габарити ліжка дають можливість прийняти будь-яке положення під час сну. У списку доступних кольорів виробу знаходяться відтінки лакованого горіха і варіацій білого лаку з піно лаком або піно золотом. В якості вихідного і базового матеріалу для виготовлення комплектуючих моделі використовуються надійний лакований ДСП, що забезпечує міцність каркасу і декоративний меблевий пластик, який служить для прикраси ліжка.
Корпус: піно (ДСП).
Фасади: піно (лак, ДСП), художній друк.
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Цвет (оттенок) мебели | Бежевый |
| Цвет | Бежевый |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 160х200 |
| Производитель | Світ Меблів |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 212 см |
| Ширина кровати | 186 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 125 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | ДСП |
| Изголовье кровати | ДСП |
| Изножье кровати | ДСП |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасады | пластик |