
от 2 877 ₴
Дзеркало з натурального дерева Регіна Арбор Древ
Габаритні розміри:
Висота: 60 см
Ширина: 100 см
Порода деревини: сосна, бук
Товщина дзеркала: 4мм
Покриття: гіпоалергенний лак італійського виробництва
Доступні кольори дерева:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Арбор Древ |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | Дерево |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Прямоугольная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 600 мм |
| Толщина | 4 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Венге |
| дерево | Сосна |