




1 543 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ОЛЯ ГЛЯНЦЕВА СВІТ МЕБЛІВ
Кухонний гарнітур Оля - хіт продажів кухонних меблів.
Тумба верхня В 40Ск Оля має скляні двері і полицю. Дуже зручна для зберігання прянощів, круп та інших смаколиків.
Корпус ДСП: білий, дуб сонома, графіт, попелястий, дуб крафт золотий
Фасади МДФ: арабіка, елегантний сірий софт, інжир, лаванда софт, каталонський жовтий, м'ята супермат, світлий какао, темний хакі, східний сапфір, чорний софттач, білий, сірий софт, світло-сірий софттач, світло-сірий структура супермат, дерево Трансільванія, біле дерево, клен, блакитна лагуна, дуб сонома, дуб трюфель.
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Ольха светлая, Клен Светлый, Дуб сонома, Белый, Бук светлый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 720 мм |
| Глубина | 320 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | МДФ |