





1 845 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ОЛЯ СВІТ МЕБЛІВ
Кухонний гарнітур Оля - хіт продажів кухонних меблів.
Кут верхній 57х57 Оля має скляні двері і полицю. Він ідеально підходить для кутових кухонь!
Корпус ДСП: білий, дуб сонома, графіт, попелястий, дуб крафт золотий
Фасади МДФ: арабіка, елегантний сірий софт, інжир, лаванда софт, каталонський жовтий, м'ята супермат, світлий какао, темний хакі, східний сапфір, чорний софттач, білий, сірий софт, світло-сірий софттач, світло-сірий структура супермат, дерево Трансільванія, біле дерево, клен, блакитна лагуна, дуб сонома, дуб трюфель.
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Яблоня светлая, Ольха светлая, Клен Светлый, Дуб сонома, Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 720 мм |
| Глубина | 570 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота, мм | 720 |