









от 25 783 ₴
Диван Леон
Якщо у Вас простора житлоплощу , але її захаращення для Вас ― недозволена розкіш , тоді кутовий диван «Леон» допоможе зберегти Ваші безцінні квадратні метри.
Лаконічність форм і оббивка в м'яких пастельних тонах , а також зручна система трансформації « єврокнижка» з пружним пружинним блоком роблять кутовий диван «Леон» справжньою знахідкою , здатної не тільки заощадити дорогоцінні метри , а й подарувати Вам комфортний сон.
При створенні кутового дивана Леон використовуються екологічно чисті матеріали. Родзинка дивана ― це місткий ящик для постільної білизни і неймовірно симпатичні бічні полички для зберігання газет і журналів.
Приємного Вам користування нашою продукцією!
Габаритні розміри:
Ширина кутового дивана (см): 270
Глибина (см): 98
Висота (см): 90
Висота сидіння (см): 44
Габарити в розкладеному стані (см): 155 х 270 х 90
Характеристики дивана:
Спальне місце (см): 145 х 210
Механізм трансформації: Єврокнижка
Наповнення дивана: Пружина Боннель + Ламелі , Пінополіуретан
Ніша для білизни: Присутній
Каркас кутового дивана: Сосновий брус 4,5 х 4,5 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вика |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | угловой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Угол дивана | взаимозаменяемый |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 1 шт |
| Газетница | 1 шт |
| Декоративная подушка | 3 шт |
| Декоративная полка | в подлокотниках |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 90 см |
| Высота посадочной части дивана | 44 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 90 см |
| Высота спального места | 44 см |
| Длина спального места | 210 см |
| Ширина спального места | 145 см |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | ламинированная ДСП |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинный блок |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон, пенополиуретан |
| Спальное место | пружинный блок, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 98 |
| Длина дивана | 270 м |
| Категорія тканини | 1 категорія |
| Подлокотник | 2 (шт.), ламінована ДСП |