






от 38 950 ₴
Диван Альянс
Як відомо , для того , що б як слід виспатися і відпочити , Вам буде потрібно м'який і зручний диван , який розкладається в повноцінне спальне місце. Саме з цього, Вам просто необхідна вишукана модель кутового дивана ― «Альянс », створена кращими майстрами по самим сучасним вимогам і нормам меблевої індустрії. Диван «Альянс» укомплектований чудовою блокової пружиною типу « бонель » , ортопедичними ламелями на дерев'яному каркасі і зручною системою розкладки "єврокнижка" .
Крім того , він володіє неймовірною можливістю додавання натуральних наповнювачів ( кокоса , морської трави , латексу і т.д.) , які надають дивану особливого ортопедичного ефекту , завдяки якому Ви зможете відмінно розслабитися після важких і напружених трудових буднів.
Габаритні розміри:
Ширина кутового дивана (см): 274
Глибина (см): 167
Висота (см): 82
Висота сидіння (см): 44
Габарити в розкладеному стані (см): 167 х 274 х 82
Характеристики дивана:
Спальне місце (см): 145 х 210
Механізм трансформації: Єврокнижка
Наповнення дивана: Пружина Боннель + Ламелі
Ніша для білизни: Присутній
Каркас кутового дивана: Сосновий брус 4,5 х 4,5 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вика |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | угловой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Угол дивана | взаимозаменяемый |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Да |
| Декоративная подушка | 3 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 88 см |
| Высота посадочной части дивана | 44 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 88 см |
| Высота спального места | 44 см |
| Длина спального места | 215 см |
| Ширина спального места | 145 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинный блок |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пружинный блок |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пружинный блок, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 95 |
| Длина дивана | 274 м |
| Подлокотник | 2 (шт.), ламінована ДСП |
| ціна залежить від категорії тканини | 1 категорія |