








от 23 979 ₴
Диван Севілья
Якщо при облаштуванні своєї квартири , Ви вирішили заощадити якнайбільше квадратних метрів , в такому випадку малогабаритний і неймовірно стильний кутовий диван «Севілья» , допоможе Вам у цій нелегкій справі.
Адже ця модель , не тільки ― неймовірно компакта і ергономічна, але ще й укомплектована відмінним і міцним каркасом з натурального дерева , блоком пружин « Бонель » з використанням ламелей , а також неймовірно зручним і простим у використанні , механізмом розкладки «єврокнижка ».
Габаритні розміри:
Ширина кутового дивана (см): 235
Глибина (см): 145
Висота (см): 88
Висота сидіння (см): 44
Габарити в розкладеному стані (см): 145 х 235 х 88
Характеристики дивана:
Спальне місце (см): 145 х 210
Механізм трансформації: Єврокнижка
Наповнення дивана: Пружина Боннель + Ламелі
Ніша для білизни: Присутній
Каркас кутового дивана: Сосновий брус 4,5 х 4,5 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вика |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | угловой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Угол дивана | взаимозаменяемый |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 88 см |
| Высота посадочной части дивана | 44 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 88 см |
| Высота спального места | 44 см |
| Длина спального места | 210 см |
| Ширина спального места | 145 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 3 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | ламинированная ДСП |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинная змейка |
| Подлокотник | гнутая фанера |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 98 |
| Длина дивана | 235 м |
| категорія тканин | 1 Категорія |