

2 006 ₴
Тумба приліжкова з ДСП ТМ-02 Melbi
Приліжкова тумба з двома шухлядами допоможе надати функціональності простору біля вашого спального місця. Виріб виготовляється з міцних, довговічних і екологічно чистих матеріалів. М'які матеріали, якими оббивається тумба, є гігієнічними, не вбирають вологу й сторонні запахи, не гниють і не накопичують пил. Каркас з ДСП має достатню міцність для протистояння механічним пошкодженням в побутових умовах. Зовнішній вигляд виробів з даного матеріалу зберігається тривалий час і володіє дуже довгим терміном експлуатації.
Розміри:

Варіанти ніжок для прикроватной тумби:


Варіанти кольору:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Melbi |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Красный, Бежевый, Коричневый, Фиолетовый, Кремовый, Серый, Голубой, Белый |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 45 см |
| Глубина тумбы | 41 см |
| Ширина тумбы | 52 см |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Полное выдвижение ящика | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Материал изготовления тумбы | |
| Ножки | пластик |
| Фасады тумбы | искусственная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип тумбы | Прикроватная |