
от 7 029 ₴
Комод 2 економ виробництва Матролюкс - стильна класична модель, яка завжди буде радувати око, і стане гідним доповненням інтер'єру. При виробництві цього комода велика увага приділялася якості використовуваних матеріалів і зовнішньому вигляду. Можете не сумніватися в тому, що їх характеристики відповідають всім нормам. Такий комод буде виглядати доречно як в дитячій або спальні, так і в передпокої. Вісім висувних ящиків дозволяють компактно скласти Ваші речі. Ви зможете самостійно вибрати колір комода, щоб він зміг органічно вписатися в інтер'єр. Колірна гамма варіюється від найсвітлішої до темної, так що при виборі складності точно не виникне.
Характеристика:
Можливі розміри Ш х В х Г, мм:
Ручка D664/128 G

Для ширини комода 1012 мм ширина ящика не симетрична.
Комод 2 економ - це елемент меблів, який буде тільки радувати своєю якістю і функціональністю.
Купити комод 2 економ можна за допомогою інтернет-магазину Матролюкс. Для цього просто оформите замовлення на сторінці товару.

Вироби виготовляються з ДСП 16 мм, стандартні кольори ДСП: венге магія, дуб молочний, яблуня локарно, вільха темна, горіх лісовий, біле дерево, дуб сонома світлий, дуб сонома трюфель, ваніль.
* Колір ДСП дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тьєполо, зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний + 10% до вартості стандартного ізденія.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 8 шт |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 84 см |
| Глубина комода | 46 см |
| Ширина комода | 81 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | МДФ |
| Ножки | пластик |
| Фасады | МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 1012х460х840 |
| Столешница | МДФ |
| Форма фасада | прямий з нішами |