




от 7 331 ₴
Комод 2 стандарт виробництва Матролюкс - це воістину стильний комод, який відрізняється приємним лаконічним дизайном. Він стане хорошим доповненням не тільки для коридору, але і для кімнати. У разі якщо Вам не подобається поділ ящиків на два кольори, Ви маєте право вибрати однотонну модель. Вісім запропонованих відтінків дозволяють розігратися фантазії і вибрати виключно свій варіант. Великі висувні ящики створені для того, щоб у Вас була можливість зберігати в них свої речі в повному порядку. У виробництві використовувалася високоякісна висувна система, яка буде чудово працювати на протязі всього терміну служби комода. Вас, безсумнівно, порадує якість використовуваної фурнітури. Комод буде виглядати доречно в абсолютно різних інтер'єрах.
Характеристика :
Розміри:


|
ля ширини комода 1012 мм ширина скриньок - несиметрична!! Як на фото: |
![]() |
|||||
Можлива комбінація кольорів:
Для комода № 1 - 2 ящика в основному кольорі, 2 в додатковому
для комода № 2 - 4 в основному, 4 в додатковому.
для комода № 3 та № 4 - 2 або 4 ящики відповідно в додатковому кольорі все інше в основному (двері завжди в основному кольорі)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 8 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 84 см |
| Глубина комода | 46 см |
| Ширина комода | 81 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Ножки | пластик |
| Столешница | ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 812*460*840 |
| Форма фасада | прямой с выдвижным ящиком |