
от 5 499 ₴
Комод 3 економ виробництва Матролюкс порадує вас відмінною якістю матеріалів і достатньою місткістю, а висувні системи всіх ящиків - надійністю і безшумністю. Чіткість ліній та приємний лаконічний дизайн комоду буде чудово гармонізовано з будь-яким меблями. Такий комод можна сміливо ставити як у великому приватному будинку, так і в маленькій квартирі, або навіть в офісі. Крім висувних ящиків комод обладнаний відсіком з дзеркалом, в якому передбачена зручна полиця. Цей простий і симпатичний комод дуже містичний і, без сумніву, допоможе вам вмістити речі в порядку. Кольорова гамма комода порадує своїм різноманіттям. Ви можете самостійно вибрати колір шкіри. Можна заказати однотонний комод або з комбінацією двох кольорів, вибір за Вами. У нас ви точно можете вибрати найбільш прийнятний варіант для вашого інтер'єру.
Характеристка:
Можливі розміри Ш х В х Г, мм:
Ручка D664/128 G5

Комод 3 економ добре впишеться в будь-який, навіть самий неординарний, інтер'єр. Оформити замовлення Ви можете прямо зараз в інтернет-магазині Матролюкс.
Комод 3 економ виробництва Матролюкс порадує вас відмінною якістю матеріалів і достатньою місткістю, а висувні системи всіх ящиків - надійністю і безшумністю. Чіткість ліній та приємний лаконічний дизайн комоду буде чудово гармонізовано з будь-яким меблями. Такий комод можна сміливо ставити як у великому приватному будинку, так і в маленькій квартирі, або навіть в офісі. Крім висувних ящиків комод обладнаний відсіком з дзеркалом, в якому передбачена зручна полиця. Цей простий і симпатичний комод дуже містичний і, без сумніву, допоможе вам вмістити речі в порядку. Кольорова гамма комода порадує своїм різноманіттям. Ви можете самостійно вибрати колір шкіри. Можна заказати однотонний комод або з комбінацією двох кольорів, вибір за Вами. У нас ви точно можете вибрати найбільш прийнятний варіант для вашого інтер'єру.
Характеристка:
Можливі розміри Ш х В х Г, мм:
Ручка D664/128 G5

Комод 3 економ добре впишеться в будь-який, навіть самий неординарний, інтер'єр. Оформити замовлення Ви можете прямо зараз в інтернет-магазині Матролюкс.

Вироби виготовляються з ДСП 16 мм, стандартні кольори ДСП: венге магія, дуб молочний, яблуня локарно, вільха темна, горіх лісовий, біле дерево, дуб сонома світлий, дуб сонома трюфель, ваніль.
* Колір ДСП дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тьєполо, зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний + 10% до вартості стандартного ізденія.

Вироби виготовляються з ДСП 16 мм, стандартні кольори ДСП: венге магія, дуб молочний, яблуня локарно, вільха темна, горіх лісовий, біле дерево, дуб сонома світлий, дуб сонома трюфель, ваніль.
* Колір ДСП дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тьєполо, зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний + 10% до вартості стандартного ізденія.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Количество дверок | 1 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 84 см |
| Глубина комода | 46 см |
| Ширина комода | 81 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 1012х460х840 |
| Столешница | МДФ |
| Форма фасада | прямий з нішами |