


от 5 499 ₴
Комод 3 стандарт - це якісні і красиві меблі виробництва Матролюкс. Модель підходить для великих сімей, яким не вистачає місця, щоб розмістити речі. Невеликі речі можна буде легко заховати в висувні ящики, в той час, як більші відмінно розмістяться в ящику з дверима. Комод зроблений з ламінованої ДСП високої якості, і не буде вимагати додаткового і частого догляду. У виробництві використовувалася тільки якісна фурнітура. Ящики виїжджають плавно, і для цього не потрібно докладати додаткових зусиль. Ви зможете підібрати не тільки потрібний розмір комода Стандарт 3, але і вибрати колір ДСП, який буде найбільш гармонійно виглядати в Вашому інтер'єрі.
Характеристика :
Розміри:
Можливі розміри Ш х В х Г, мм:
У секції з дверцятами розташована 1 полку.
Матеріал основний: ДСП ламінована кромкованная 16 мм,
Ящики й дверки шириною 400 мм - Ручка DR10/192, ящики 600 і 800 мм шириною - ручка DR10/320.
Система повного висунення. Ніжки пластикові, регульовані.
Ручка DR10/192

Ручка DR10/320

![]() |
Можлива комбінація кольорів:
Для комода № 1 - 2 ящика в основному кольорі, 2 в додатковому
для комода № 2 - 4 в основному, 4 в додатковому.
для комода № 3 та № 4 - 2 або 4 ящики відповідно в додатковому кольорі все інше в основному (двері завжди в основному кольорі)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Количество дверок | 1 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 84 см |
| Глубина комода | 46 см |
| Ширина комода | 81 см |
| Материал изготовления комода | |
| Ножки | пластик |
| Столешница | ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| Корпус (каркас) | ДВП, Дерево |
| Размер | 812*460*840 |
| Форма фасада | прямой с выдвижными яшиками |