
от 6 414 ₴
Комод економ 4 виробництва Матролюкс підійде для людей, які люблять прості і, в той же час, якісні речі. Це воістину хороша класика, яка ніколи не вийде з моди. Модель має чотири висувних ящика і два окремих відсіки з дверцятами, в яких передбачені просторі полиці, так що тут помістяться всі важливі для Вас речі. Комод виконаний з ламінованої ДСП високої якості, а надійність фурнітури Вас, безсумнівно, порадує. Висувна система зроблена на совість і прослужить Вам тривалий час, ящики плавно відкриваються і закриваються, не видаючи зайвого неприємного шуму. Ви можете самостійно вибрати поєднання кольорів ДСП для Вашого комода з восьми запропонований, або замовити однотонну модель. Тут вибір тільки за Вами.
| Технічні характеристики: | |
Розмір (ШхВхГ) – 1212х460х840 мм Ручка D664/128 G5.
|
|
Комод 4 економ - місткий і зручний комод, який гармонійно доповнить інтер'єр і дозволить організувати компактне зберігання Ваших речей. Купити комод 4 економ можна, оформивши замовлення в інтернет-магазині Матролюкс.

Вироби виготовляються з ДСП 16 мм, стандартні кольори ДСП: венге магія, дуб молочний, яблуня локарно, вільха темна, горіх лісовий, біле дерево, дуб сонома світлий, дуб сонома трюфель, ваніль.
* Колір ДСП дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тьєполо, зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний + 10% до вартості стандартного ізденія.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 84 см |
| Глубина комода | 46 см |
| Ширина комода | 121 см |
| Материал изготовления комода | |
| Ножки | пластик |
| Фасады | МДФ |