

2 580 ₴
Стілець для кухні Честер Мікс Меблі з колекції Ультра з м'якою оббивкою сидіння і спинки виготовлений з масиву клена, покритий міцним поліуретановим лаком. Оббивка виготовлена з високоякісного зносостійкого текстилю. Тканина не стирається з часом, невибаглива у догляді та приємна на дотик. Поставка здійснюється у розібраному вигляді. У комплект входить вся необхідна фурнітура та інструменти для збірки.
Кухонний стілець у сучасному стилі Честер - універсальна модель для будь-якого типу столу та інтер'єру.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет каркаса | Белый |
| Цвет обивки | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 950 мм |
| Глубина | 440 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | фанера |
| Спинка | фанера |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Обивочный материал | Ткань |