




4 040 ₴
Стілець Сицилія Люкс з колекції Палермо приверне до себе увагу з першого погляду. Все в оформленні даної моделі говорить про вишуканість та елегантність італійської аристократії минулого століття. Матеріал оббивки на сидінні та спинці, на поверхні якого з'являється лиск і перелив, при попаданні на них сонячних променів ідеально поєднується з кольором каркаса стільця. Корпус виконаний із масиву натурального дерева ясена.
Стілець виконаний у трьох варіантах кольорів: горіх/Каппадокія 2609, слоновва кістка/Версаль 2600б, білий + срібна патина/Канна 95, Exim Textil. Різьблені передні ніжки, атласна тканина кольору, спинка з декоративним вирізом оптимально вигнута назад, що забезпечує максимальний комфорт для спини, верх спинки різьблений.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Колір каркаса:
Горіх Слонова кістка Білий + патина срібло
Варіант оббивки:
Каппадокія 2609 Версаль 2600б Канна 95, Exim Textil

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет мебели | Горіх |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 960 мм |
| Глубина | 420 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | фанера |
| Спинка | натуральное дерево, фанера |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Обивочный материал | Ткань |