






2 756 ₴
Дерев'яний кухонний стілець Маріо з колекції Палермо дуже міцний, міцний, красивий та зручний у використанні. Цей стілець виготовлений із масиву дерева, а саме - з ясена. Спинка стільця Маріо має вигнуту форму, що забезпечує максимальну комфортність при його використанні.
Стілець виконаний у трьох варіантах кольорів: горіх/Liberty Latte (Divotex), темний горіх/Liberty Cocoa (Divotex) та білий/Alyaska 05 Shark, Ексім Текстиль. Особливої родзинки стільцю надають елегантні вигнуті ніжки і спинка. Сідіння і спинка моделі покривається приємною на дотик тканиною. Стул Маріо надасть у приміщенні відчуття комфорту, краси і затишку!
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Колір каркаса:
Горіх Горіх темний Білий

Варіант оббивки:
Liberty Latte (Divotex) Liberty Cocoa (Divotex) Alyaska 05 Shark, Ексім Текстиль

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 950 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | фанера |
| Спинка | фанера |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Ткань |
| Основные атрибуты | |
| Цвет мебели | Горіх |