





3 536 ₴
Класичний стілець для їдальні з колекції Престиж Мілан - чудовий вибір для тих, хто цінує мінімалізм та гармонію. Корпус виробу виконаний із масиву натурального дерева бука. Сидіння та спинка з оббивкою з тканини. Верх спинки з декоративним вирізом, передні ніжки мають злегка витончений вигин, що надає всій конструкції стільця легкості.
Проста конструкція стільця Мілан чудово впишеться в домашній інтер'єр, а також в інтер'єр кафе чи ресторану.
Стілець виконаний в трьох варіантах кольорів: горіх темний, венге-iшоколад, а також слонова кістка. Кожен з кольрів декорований своїм неповторним відтінком обівкі.
Варіанти виконання: венге шоколад/Тесла 02, горіх темний/Royal PLN3, слонова кістка/Джангл 2v1 YOL.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Колір каркасу:
Темний горіх Венге шоколад Слонова кістка
Варіанти оббивки:
Tesla 02, Bibtex Royal PLN3 Джангл 2v1 YOL

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1000 мм |
| Глубина | 410 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | фанера |
| Спинка | фанера |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Обивочный материал | Ткань |
| Цвет каркаса | Венге-шоколад |