




3 146 ₴
Стілець обідній Прем'єр з колекції Престиж стане ідеальним доповненням для Вашої кухні, їдальні або вітальні. Універсальний колір меблів горіх темний підійде практично під будь-який інтерьер. Тверда спинка з вертикальними планками вдало поєднується з м'яким сидінням трапецієподібної форми і додає зовнішньому вигляду цього стільця яскравості та неповторності.. М"яка тканинна оббивка сидіння нейтрального кольору Portland 21 тільки доповнює дизайн даної моделі.
Стілець має дуже високу універсальну висоту посадкового місця, тому сподобається всім користувачам. Стілець виконаний з натурального дерева - бука.
Варіант виконання: горіх темний/Porland 21.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Колір каркасу:
Темний горіх

Варіант оббивки:
Porland 21
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех темный |
| Цвет каркаса | Коричневый, Орех |
| Цвет обивки | Кремовый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1000 мм |
| Глубина | 430 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | фанера |
| Спинка | натуральное дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |